Ajánlott videóÚjpesti sport -1- (2018.04.13.)

Az ÚKTV legfrissebb adása...

Aktuális programnaptár


Újpest által elnyert pályázatok


Újpesti Cseriti

Városkalauz - Újpest 2017


Városkalauz - Újpest 2017

KapcsolatokAz oldalt 9948859 alkalommal 6748609 látogató nézte meg a mai napig 2009.01.01. óta

Jótékonysági vacsora a Városunk újságért


Zenés jótékonysági vacsoraestet szervez az újpesti székhelyű Budapesti Honismereti Társaság a tizenöt esztendeje megjelenő, Városunk elnevezésű helytörténeti kiadványának támogatása érdekében.Címkék:
Wintermantel Zsolt

Az est fővédnöke Wintermantel Zsolt, háziasszonya Szöllősy Marianne, az Újpesti Helytörténeti Gyűjtemény vezetője, védnöke szintén újpesti lakos, Debreczeni-Droppán Béla, a Honismereti Szövetség elnöke. A vacsorát műsor, tánc, tombola színesíti. A jótékonysági meghívók 3 000 forintos összeg ellenében igényelhetők, április 8-án, estig. Bővebb info: 230-5475, 06 30- 841-3365. E-mail: info@bpht.hu

A rendezvény időpontja: 2013. április 13., 18 óra. Helyszíne: Újpesti Polgár Centrum Tükörterme (Árpád út 66.).
Kiemelt témáink
Halassy Olivér Városi Uszoda Újpesti Párbeszéd Újpesti Piac Újpest Kártya Cseriti Szilas Park Újpesti Szakorvosi Rendelőintézet Görgey utca felújítása Nem Nagy Dolog! Áldozatsegítő Hálózat fejlesztése Újpesten A Bőrfestő Óvoda fejlsztése A Homoktövis utcai bölcsőde fejlesztése Tarzan Park Újpest Márkabolt Hahó Babák Rózsavirág III. ütemKapcsolatok

Újpest Önkormányzatának Szociális Intézménye