Ajánlott videóKörkép -4- (2018.04.13.)

Az ÚKTV legfrissebb adása...

Aktuális programnaptár


Újpest által elnyert pályázatok


Újpesti Cseriti

Városkalauz - Újpest 2017


Városkalauz - Újpest 2017

KapcsolatokAz oldalt 9966914 alkalommal 6762468 látogató nézte meg a mai napig 2009.01.01. óta

Méltó út a stadionhoz


Nyáron több helyen is történt járdafelújítás. A Mildenberger utca Labdarúgó utca és Baross utca közötti szakasza is új burkolatot kapott. Na, de milyen burkolatot?A Szusza Ferenc Stadionhoz vezető út lila-fehér térkővel van kirakva, Újpest és UTE feliratok díszítik. Lehet ennél is stílusosabb egy igazi újpesti utca? A járda mellett a még könnyebb és biztonságosabb közlekedés érdekében a parkolóhelyek is megújultak.

– A lakosság visszajelzéseit és igényeit szem előtt tartva újítjuk fel városunk utcáit, járdáit – mondja Bartók Béla, a terület önkormányzati képviselője. – Fontos hangsúlyozni, hogy szépen sorban, a műszaki állapot és a használati fontosság sorrendjében minden rossz állapotú járda új burkolatot kap.

Városunkban folyamatosak a járdafelújítások. Nyáron Újpest több utcája is új, biztonságos burkolatot kapott. A Mildenberger utca mellett megújult a Fűzfa, a Szondi, az Ősz és a Nyár utca is.Kiemelt témáink
Halassy Olivér Városi Uszoda Újpesti Párbeszéd Újpesti Piac Újpest Kártya Cseriti Szilas Park Újpesti Szakorvosi Rendelőintézet Görgey utca felújítása Nem Nagy Dolog! Áldozatsegítő Hálózat fejlesztése Újpesten A Bőrfestő Óvoda fejlsztése A Homoktövis utcai bölcsőde fejlesztése Tarzan Park Újpest Márkabolt Hahó Babák Rózsavirág III. ütemKapcsolatok

Újpest Önkormányzatának Szociális Intézménye